دانشکده های کاربردی

 

دانشکده هتلداری و مدیریت گردشگری

School of Tourism and Hotel Management

 

 

 

 

 

 

 

دانشکده هتل داری و مدیریت گردشگری دانشگاه خاور نزدیک قبرس با اهداف اماده سازی دانشجویان برای سیستم های مدیریتی و همچنین فراهم آوردن آینده شغلی مناسب در صنعت گردشگری و هتلداری بین المللی اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

دوره های عملی رشته های فوق با امکاناتی ازقبیل کار در Dorana Hotel  و کشتی و آژانسهای مسافرتی و در محوطه دانشگاه و شهر فرصتی استثنایی را برای دانشجویان عزیز فراهم مینماید.

 

دانشجویان تحصیلات تکمیلی در بخش خصوصی و دولتی مشغول به کار می شوند. تقاضا برای کارکنان واجد شرایط در صنعت گردشگری در حال افزایش است. دانش آموزان تحصیلات تکمیلی می توانند فرصت های شغلی مناسبی  را به ویژه در صنعت گردشگری،  و صنایع غذایی و آشامیدنی پیدا کنند. تضمین کار برای فارغ التحصیلان موفق ما نقطه دیگری است که ما را متمایز می کند و ما را در میان مدارس گردشگری بی عیب می کند.

دانش آموزان مدرسه گردشگری و مدیریت هتل در طول تحصیلات خود در محیط بسیار گرم  از آنها حمایت و پشتیبانی می شود و همچنین این پشتیبانی پس از فارغ التحصیلی نیز  ادامه می یابد.

 

دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی

School of Physical Education and Sports


 

 

 

 

 

دانشکده تربیت بدنی و علوم  ورزش دانشگاه خاور نزدیک در سال 1997 تاسیس شد و شامل؛ گروه آموزش تربیت بدنی و ورزش، گروه مدیریت ورزش،  میباشد. گروه آموزش تربیت بدنی ورزشی. این دانشگاه  اولین دانشکده ی  است که در شمال قبرس قرار دارد و در نتیجه این دانشگاه  یکی از پیشگامان این حوزه است.

دانشکده ما در مقایسه با سایر دانشکده ها  از نوع خود در تسهیل امکانات ورزشی، تجهیزات و منابع برتر است.
سمینارها، دوره ها و کنفرانس های مربوط به آموزش جسمانی و علوم ورزشی به طور مرتب برگزار می شود. 

ارتباطات فشرده ای با تمام موسسات ورزشی (موسسات مانند باشگاه های ورزشی، مراکز ورزشی، و غیره) فراهم می کنیم.

 

آدرس ایمیل جهت ارسال مدارک:   info@neufree.com