آزمون زبان انگلیسی

توجه : برای اخذ پذیرش اولیه در تمامی مقاطع تحصیلی  نیاز به مدرک زبان انگلیسی آیلتس یا تافل  نیست.

زبان تحصیل در دانشگاه خاورنزدیک قبرس، انگلیسی  است اما برخی از رشته ها به زبان ترکی استانبولی نیز تدریس می شوند.اما شرط پذیرش دانشجو داشتن مدرک تافل یا آیلتس نمی باشد.

کلیه دانشجویانی که اقدام به تحصیل در دانشگاه خاورنزدیک قبرس میکنند در صورت داشتن مدرک IELTS  یا TOEFL  می توانند  مستقیما برای گرفتن واحد های تخصصی  با ارایه مدارک خود به دپارتمان مورد نظر مراجعه کنند .آن دسته از دانشجویان که دارای این مدارک نبوده در بدو ورود باید در یک امتحان جامع به نام PROFICIENCY EXAM  شرکت کنند که در صورت کسب امتیاز مورد نظر می توانند به دپارتمان مورد نظر خود مراجعه کرده و ثبت نام نمایند و درصورت قبول نشدن در مرکز آمادگی و آموزشی زبان انگلیسی خود دانشگاه ثبت نام نمایند .

آن دسته از دانشجویان که در امتحان   PROFICIENCY EXAM امتیاز مورد نظر را کسب کرده اند همزمان با  گرفتن دروس تخصصی رشته مورد نظر واحدهایی برای تقویت هر چه بهتر زبان انگلیسی در طول ترمهای تحصیلی به انها ارائه خواهد شد .

مواد امتحانی  آزمون  (PROFICIENCY EXAM) از چهار مهارت زیر می باشد که از لحاظ سطح دشواری پایین تر از آزمون آیلتس ویا تافل می باشد. 

 Reading, Listening, Writing, Speaking

برای دریافت نمونه سوالات آزمون زبان انگلیسی با ما در تماس باشید.

آدرس ایمیل ارسال مدارک:info@neufree.com

تماس تلگرام، واتس آپ  :

دکتر سهیل ذبیحی

00905346190157

00905338382750

 

ثبت نام آنلاین کلیک کنید